تبلیغات
پاسخ به فتنه وارداتی - .
سه شنبه 21 خرداد 1392  05:29 ب.ظ
توسط: mah

با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری فتنه‌گران فراری و منافقین، در حرکتی هماهنگ دوباره به بازتولید خط القای تقلب در انتخابات همانند سال 88 روی آورده‌اند.

به گزارش موسسه راهبردی دیده‌بان، یکی از رسانه‌های حامی فتنه بر اساس خطی که از سوی حلقه پاریس دریافت کرده است از هم‌اکنون بخشی از گزارش‌ها و تحلیل‌های خود را به بررسی تقلب احتمالی در انتخابات پیش رو اختصاص داده است!

این روزنامه زیر‌زمینی با مقایسه آمار نفوس و مسکن در سال 1390با آماری که از سوی وزارت کشور برای واجدین شرایط شرکت در انتخابات اعلام شده، ادعا کرده که 5میلیون نفر در این آمار نادیده گرفته شده‌اند و این حرکت را نشانه‌ای دانسته که وزارت کشور قصد دارد امکان تقلب در انتخابات را فراهم کند!

این در حالی است که با نگاهی به آمار درج شده در سایت مرکز آمار ایران، مشاهده می‌شود که آمار 55میلیونی مربوط است به افراد بالای 15سال و با توجه به سن 18سال تمام، برای رای‌دادن در انتخابات ایران، نمی‌توان همه افراد بالای 15 سال را جزء واجدین شرایط دانست.

انتخابات
این روش فتنه‌گران در ارائه اطلاعات غلط به مخاطبین و نتیجه‌گیری بر اساس همین اطلاعات دست‌کاری‌شده در سال 88 نیز زیاد استفاده شد، در حالی که بسیاری از مخاطبین این اخبار صحت و سقم آن را بررسی نمی‌کنند!
زمانی که با نزدیک شدن به زمان رای‌گیری، نظرسنجی‌ها مشارکت بالا در انتخابات را نوید می‌دهد، همانند سال 88 ادعای تقلب بهترین روش برای فرار از زیر بار شکست طرح‌ها و برنامه‌های آنها به منظور سرد نشان دادن فضای انتخابات، محسوب می شود.
از سوی دیگر منافقین نیز که دقیقاً 4سال پیش حرکتی هماهنگ با فتنه در ایران را اجرا می‌کردند و حتی در برخی مواقع خود هدایت‌گر عوامل آشوب در داخل بودند، از هم‌اکنون خط تقلب را در پیش گرفته و سعی دارند از این طریق شرکت در انتخابات را بی‌تاثیر نشان دهند.

منافقین
گفتنی است با نزدیکی به زمان برگزاری انتخابات گروه‌های معارض نظام همانند سال 88 در اقدامات خود کاملاً هماهنگ عمل می‌کنند و حرکت‌های مشابه را با ادبیات‌های متفاوت دنبال می‌کنند.

 

 

موج تخریب علیه دکتر جلیلی در ساعات پایانی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، با انتشار میلیون‎ها یک پیامک مشکوک در سطح کشور وارد فاز جدیدی شد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از رجانیوز، عصر امروز دوشنبه و درحالی که نزدیک به 50 ساعت تا پایان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده بود، میلیون‎ها پیامک مشکوک و سازماندهی شده، با مضمون تخریب علیه دکتر جلیلی در سطح کشور منتشر شده است.

محتوای این پیامک مشکوک حاوی جمله‎ای تخریبی در قبال دکتر سعید جلیلی است که در اقدامی عجیب و غیراخلاقی به آیت‎الله مهدوی کنی منتسب شده است.
 
این در حالی است که در این پیامک، خبر مذکور به سایت خبری گمنامی نسبت داده شده که به صورت ویژه از یکی از کاندیداهای پررسانه انتخابات ریاست جمهوری که در روزهای اخیر با ریزش معنادار آراء روبرو شده است، حمایت می‎کند.
میلیون‎ها پیامک تخریبی امروز در حالی علیه دکتر جلیلی در سطح کشور به صورت همزمان منتشر شده است که رهبر معظم انقلاب در فرمایشات نوروزی خود با اشاره به موضوع انتخابات فرمودند: « البته این روزها با این وسائل عجیبِ رسانه‌ایِ كنونی ــ‌ این پیامكها و امثال اینها ــ متأسفانه حرفهای گوناگون، نسبتهای گوناگون به اشخاص گوناگون، رواج دارد. گاهی ممكن است یك نفر هزاران پیامك بفرستد. برای من گزارش دادند كه ممكن است در ایام انتخابات، روزی چند صد میلیون پیامك رد و بدل شود. مراقب باشید، تحت تأثیر این چیزها قرار نگیرید؛ نگاه كنید، تشخیص بدهید، اصلح را بشناسید و برای ادای تكلیف، اسم او را به صندوق رأی بیندازید.»
 
گفتنی است پروژه تخریب دکتر جلیلی، پس از مناظره سوم تلویزیونی و افزایش چشمگیر اقبال عمومی، صبح امروز و با شایعه‎پراکنی روزنامه شرق درباره احتمال انصراف دکتر جلیلی کلید خورد و پس از آن سایت تابناک وابسته به محسن رضایی با انتشار خبری جعلی مشابه با خبر بی‎بی‎سی‎فارسی مبنی بر فعالیت ستادهای جریان انحرافی در حمایت از دکتر جلیلی، تلاش کرد این خط تخریب را ادامه دهد، اما انتشار میلیونی این پیامک مشکوک، پروژه تخریب کاندیدای محبوب جریان مقاومت را وارد فاز جدیدی کرده است.
به نظر می‎رسد با نزدیک شدن به ساعات پایانی انتخابات و با توجه به استقبال گسترده مردمی از دکتر جلیلی در شهرهای مختلف کشور، طراحی پیچیده‎ای از سوی برخی کاندیداهای در معرض حذف برای تخریب دکتر جلیلی کلید خورده است.

 

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بخش‌هایی از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی شاخص‌های نامزد اصلح را منتشر كرد.

aaaa11514.jpg - 14.54 Kbحضرت آیت‌الله خامنه‌ای در طول ۲۴ سال اخیر همواره به اقتضای جایگاه رهبری جمهوری اسلامی ایران در سخنرانی‌های ایام منتهی به انتخابات، شاخص‌هایی را برای شناخت نامزد اصلح، برای مردم بیان می‌كنند.

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در آستانه‌ی انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، بخش‌هایی از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی شاخص‌های نامزد اصلح را كه برگرفته از ۶ سخنرانی ایشان در سال‌های ۹۱ و ۹۲ است، به ترتیب تاریخ سخنرانی منتشر می‌كند:

** كار اجرایی بلد باشد و توانایی كشیدن بار سنگین اداره مملكت را داشته باشد ۹۱/۱۰/۱۹

** نقاط قوت امروز را منهای نقاط ضعف موجود داشته باشد ۹۲/۰۱/۰۱

** توانایی مدیریت اجرائی كشور را داشته باشد ۹۲/۰۲/۰۷

** معتقد به قانون اساسی و دارای روحیه مقاوم در برابر دشمنان باشد ۹۲/۰۲/۰۷

** با برنامه، باتدبیر و باحكمت باشد ۹۲/۰۲/۰۷

** سیاست‌های اقتصاد مقاومتی داشته باشد ۹۲/۰۲/۰۷

** مهذب به اخلاق باشد، به حاشیه‌ها نپردازد و وعده بی‌مبنا ندهد ۹۲/۰۲/۰۷

** تدین، تعهد، آمادگى و توانائی انجام كار بزرگ مدیریت عالی اجرائی كشور را داشته باشد ۹۲/۰۲/۱۶

** كارى، مردمى، مقاوم، ارزشى، باتدبیر و قانون‌مدار باشد و درد مردم را حس كند ۹۲/۰۲/۱۶

** پیش‌برنده كشور در عرصه‌های مادی و معنوی باشد ۹۲/۰۲/۲۵

** انسانی شایسته‌، وارسته‌، باعزمِ، مؤمن، انقلابى و با همت جهادى باشد ۹۲/۰۲/۲۵

** همتش بر حفظ عزت و حركت كشور در جهت هدفهای انقلاب باشد ۹۲/۰۲/۲۵

** شعارهایی بدهد كه منطبق با واقعیات كشور باشد ۹۲/۰۲/۲۵

** بتواند با امانتِ كامل بار سنگین ریاست جمهوری را بر دوش بكشد ۹۲/۰۲/۲۵

** بتواند برای بازكردن گره مشكلات، ایستادگی، عزت ملی و آینده كشور تلاش كند ۹۲/۰۳/۰۶

** ریخت‌و‌پاش و تبلیغات زیاد از اندازه نداشته باشد ۹۲/۰۳/۰۶

همچنین می‌توانید گزیده صوتی این بیانات را از اینجا گوش دهید.

 


رادیو دیروز: حداد عادل، کاندیدای اصولگرای انتخابات ریاست جمهوری، ۴ روز قبل از برگزاری انتخابات انصراف خود را در هاله ای از ابهام اعلام نمود، و این عدم شفافیت باعث وحشت و فرار رو به جلو رادیو فردا شده.

رادیو دیروز، اگر چه حداد در یکی از بندهای بیانیه اعلام انصراف خود، از ائتلاف ۲+۱، سخن به میان آورده، اما این مسأله به تنهایی کافی نیست، چرا که قرار بود خروجی ائتلاف فقط یک نفر باشد!
زمان انصراف این سه کاندیدا به نفع همدیگر، بارها و بارها اعلام گردید و به تعویق افتاد. ولایتی بر نظر جامعتین مصر بود و قالیباف بر نتایج نظر سنجی ها اصرار می ورزید. در این مدت اتفاقات عجیبی نیز به وقوع پیوست از آن جمله است اعلام حمایت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از ولایتی و تکذیب آن توسط چهره های سرشناس این جامعه! همینطور، نتایج مختلف نظر سنجی ها که گاهی یکی از کاندیداها را دارای دو برابر آراء دیگری معرفی می نماید و گاهی رقابت آنها با هم تنگاتنگ است! به علاوه، اختلاف شدید بین اعضاء ائتلاف در مناظره سوم، آنجا مشخص شد که ولایتی و قالیباف با مشاجره جدی با یکدیگر، موجبات بهت همگان را فراهم آورده و از طرفی عدم همسویی حداد عادل با اعضاء ائتلاف و حتی نزدیکی بسیار زیاد مواضع ایشان با دکتر جلیلی، باعث گردید تا خیلی ها به این نتیجه برسند که اگرچه حداد با ولایتی و قالیباف وارد ائتلاف شده اما ایشان با جلیلی دارای قرابت فکری بیشتری می باشند. همینطور است مصاحبه معنا دار دکتر حداد عادل پس از مناظره سوم که اعلام نمود "در مناظره، انقلاب را بر ائتلاف ترجیح دادم"!
ظاهراً ثبت نام دیرهنگام جلیلی باعث گردید تا معادلات فکری آقای حداد عادل دچار تغییرات جدی بشود، به گونه ای که ایشان پس از ثبت نام جلیلی بارها و بارها احتمال کناره گیری به نفع وی را اعلام نمودند. در این میان موضع رادیو فردا قابل توجه است. رادیو فردا می نویسد:
 
"وی در مورد این‌که آیا به نفع کاندیدای دیگری از صحنه انتخابات کنار کشیده توضیحی نداد اما از رای‌دهندگان خواست تا «با رعایت معیارهای مورد نظر رهبری» به کسانی رای دهند که «از گفتمان انقلاب اسلامی و ارزش‌های مورد نظر امام و رهبری حمایت کنند. "
 
آنگونه که برای دوست و دشمن واضح گردیده، تنها کسی که به جای ضعف ها و سیاه نمایی ها و اعلام سوپرمن بودن خود، از امید و قوت های انقلاب و گفتمان مقاومت سخن به میان می آورد، کسی غیر از آقای جلیلی نیست. رادیو فردا مصلحت می داند تا حال که آقای حداد عادل، رسماً اعلام ننموده که به نفع ولایتی یا قالیباف کنار می رود و فقط به این جمله که "بر سر عهدم با ائتلاف ماندم" بسنده کرده، در فراری رو به جلو، احتمال کناره گیری وی به نفع جلیلی را منتفی اعلام نماید. رادیو فردا می نویسد: 

"وی در سخنرانی یک روز پیشِ خود در تبریز در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر احتمال کناره‌گیری‌اش به نفع سعید جلیلی گفت: «هنوز تصمیمی برای ائتلاف با دکتر جلیلی از جانب بنده گرفته نشده است، هر چند که ما هم‌سویی زیادی از لحاظ گفتمان با هم داریم."
نکته دیگری که باعث وحشت رادیو فردا شده همین جمله است که رادیو فردا حتی به بیان آن نیز می پردازد:

"اعضای این ائتلاف اما پس از آن اعلام کردند که تا آخر در عرصه انتخابات ریاست جمهوری باقی خواهند ماند و هیچ یک به نفع دیگری کناره‌گیری نخواهند کرد."

سپس رادیو فردا در ادامه همین خبر، با سه تیتر به بدگویی از جلیلی و تفاوت نظراتش با کاندیداهای ائتلاف ۲ +۱ می پردازد، (مانند: "ولایتی: جلیلی همه گزارش‌های کاندیداها را دروغ می‌داند"و یا "جلیلی: ایجاد جریان تازه‌ای به نام جریان تردید") ودر توضیح این تیترها، عقده گشایی مفصّلی نسبت به جلیلی انجام می دهد.

 

حماسه سیاسی

پوستر انتخاباتی

حماسه حضور

امام خامنه ای : بعضی ها سعی کردند انتخابات بی رونق شود و یا در موعد مقرر برگزار نشود اما به توفیق الهی ناکام ماندند و بعد از این هم راه به جایی نمی برند.

انتخابات

 

رای خـــواهم داد تـــــــــا ثابت کنم ایـــرانیـــم

همچـــــو دریـــا در مَصاف ِدشمنان طوفــانــیم

رای خــــواهم داد تا بیــــــگانه را رســــوا کنم

وحــــدت ایــرانیـــان را بــاز هـــــم معنـــا کنم

رای خواهم داد داند مدعی هیچ است و بس

ارزشش کمتــر بُوَد در پیش ما از یـــک مگس

 

http://www.duelfa.com/wp-content/uploads/2013/05/Iran-Election.jpg

 

حضرت آقا فرمودند:

کسانى سر کار بیایند که مصداق: «انّ الّذین قالوا ربّنا اللّه ثمّ استقاموا» باشند؛ اهل استقامت، اهل ایستادگى باشند؛ زرهى پولادین از یاد خدا و از توکل به خدا بر تن خودشان بپوشند و وارد میدان شوند
 
 
 


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
How do you get Achilles tendonitis?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 09:36 ق.ظ
Hi! I understand this is kind of off-topic however I had to ask.
Does operating a well-established website such as yours require a massive amount work?
I'm completely new to operating a blog however I do write in my journal everyday.

I'd like to start a blog so I can share my own experience and thoughts online.
Please let me know if you have any suggestions or tips for new aspiring
blog owners. Thankyou!
Foot Pain
دوشنبه 16 مرداد 1396 06:33 ب.ظ
What a stuff of un-ambiguity and preserveness of precious experience regarding unexpected emotions.
jaggedfuel5305.jimdo.com
دوشنبه 16 مرداد 1396 08:04 ق.ظ
Great post! We will be linking to this great article on our site.
Keep up the great writing.
Foot Complaints
شنبه 14 مرداد 1396 06:48 ق.ظ
Hi there colleagues, how is all, and what you want to say on the topic of this post, in my view its truly awesome
designed for me.
http://maturemalpracti88.unblog.fr/
جمعه 13 مرداد 1396 04:13 ب.ظ
Hey there, I think your site might be having browser compatibility
issues. When I look at your blog site in Safari, it looks fine but when opening in Internet
Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick
heads up! Other then that, superb blog!
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 06:16 ق.ظ
I blog quite often and I seriously appreciate your information. The article has really peaked my interest.
I am going to take a note of your blog and keep checking for new details about once
a week. I opted in for your Feed as well.
manicure
شنبه 19 فروردین 1396 05:42 ق.ظ
Just desire to say your article is as amazing. The clarity on your post is simply nice
and that i can think you are knowledgeable in this subject.
Fine with your permission let me to clutch your feed
to stay updated with approaching post. Thanks a million and please keep up the rewarding work.
manicure
سه شنبه 15 فروردین 1396 09:25 ب.ظ
This is my first time pay a quick visit at here and i am genuinely pleassant
to read all at one place.
BHW
جمعه 11 فروردین 1396 04:39 ب.ظ
Please let me know if you're looking for a article
writer for your blog. You have some really good articles and I think I would
be a good asset. If you ever want to take some of the load off,
I'd really like to write some articles for your blog in exchange for a link back to
mine. Please blast me an e-mail if interested. Kudos!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر