تبلیغات
پاسخ به فتنه وارداتی - .
جمعه 13 مرداد 1391  10:45 ق.ظ
توسط: mah

سید حمید رضا برقعی شاعر جوان آئینی کشورمان آخرین شعر خود را در شان امام حسن علیه السلام سروده است.

ناگهان آسمان بهاری شد
 
عشق در کوچه ها جاری شد
 
نور ماه مدینه را تا دید
 
عرق شرم ماه جاری شد
 
عطر شوق ملک چکید از عرش
 
قطره قطره چه آبشاری شد
 
آسمان غرق بوسه اش می کرد
 
گونه هایش ستاره کاری شد
 
آسمان خنده کرد و خانهٔ وحی
 
از غم روزگار، عاری شد
 
روی پیشانی اش که چین افتاد
 
خم ابروش ذوالفقاری شد
 
چه صف کُفر را به هم می ریخت
 
بر دل کُفر، زخم کاری شد
 
لحظه ها ماندگار و زیبا بود
 
روزها مثل روزگاری شد . . .
 
. . . که خدا قلب کعبه را وا کرد
 
و جهان غرق بی قراری شد
 
اسوۀ صبر بود و صلح و صفا
 
او خداوند بردباری شد
 
*****
 
زیر پایش خدا غزل می ریخت
 
غزلی را که از ازل می ریخت
 
آن امامی که تا سحر امشب
 
روی لب های من غزل می ریخت
 
شب شعر مرا چه شیرین کرد
 
بین هر واژه ای عسل می ریخت
 
آن که در جیب کودکان یتیم
 
قمر و زهره و زُحل می ریخت
 
آن کریمی که در پیالۀ دهر
 
هر چه می ریخت لم یَزل می ریخت
 
از همان کوچه ای که رد می شد
 
حُسن یوسف در آن محل می ریخت
 
تیغ خصمش ولی به وقت نبرد
 
رنگ از چهرۀ اجل می ریخت
 
شتر سرخ را به خون غلطاند
 
لرزه بر لشگر جمل می ریخت
 
آن امامی که روز عاشورا
 
از لب قاسمش عسل می ریخت
 
*****
 
روی لب هایتان دعا دیدیم
 
در نگاه تو ما خدا دیدیم
 
ای کریمی که پشت خانۀ تو
 
مُلک لاهوت را گدا دیدیم
 
به خدا لحظه لحظه لطف تو را
 
تک تک ما تمام ما دیدیم
 
ای مقامت در آسمان بهشت
 
روی دوش نبی تو را دیدیم
 
با تو ما در میان خوف و رجا
 
جبرِ در اختیار را دیدیم
 
صبر گاهی حماسۀ مرد است
 
پشت صلح تو کربلا دیدیم
 
در نگاه تو یاس را عمری
 
خسته در بین کوچه ها دیدیم
 
 
  


خبرگزاری فارس: نشست محکومیت کشتار مسلمانان میانمار با حضور طلاب غیرایرانی جامعة‌المصطفی العالمیه در قم برگزار شد.

خبرگزاری فارس: محکومیت کشتار مسلمانان میانمار توسط طلاب غیرایرانی

به گزارش خبرگزاری فارس از قم نشست محکومیت کشتار مسلمانان میانمار به همت مجتمع عالی امام خمینی (ره) و با حضور حمید مکارم‌شیرازی مسئول دفتر وزارت امور خارجه در استان قم، حجت‌الاسلام حسینی معاون فرهنگی تربیتی مجتمع عالی امام خمینی (ره) و طلاب غیرایرانی جامعة المصطفی العالمیه در قم برگزار شد.

در این همایش که با هدف ابراز انزجار از کشتار مسلمانان و مظلومان میانمار برگزار شد، ابتدا آیاتی چند از کلام‌الله مجید تلاوت و سپس کلیپی از وضعیت بسیار نامناسب آوارگان میانماری پخش شد.

سپس دبیر این همایش به ایراد سخن پرداخت با اشاره به اینکه دولت میانمار باید مانع حملات وحشیانه‌ای شود که بودایی‌های افراطی نسبت به مسلمانان روا می‌دارند اضافه کرد: آیا این ظلم و جنایت نیست که به زنان در مقابل چشم مردان و فرزندان آن‌ها تجاوز می‌شود؟

وی با تاکید بر اینکه تمام گروه‌های سیاسی و مذهبی مسلمان باید به تبعیت از مقام معظم رهبری، جنایت و کشتار مسلمانان میانمار را محکوم کنند خاطر نشان کرد: عده‌ای مسائل را از نظر قومیتی و مذهبی مثل شیعه و سنی بودن بررسی می‌کنند که این اشتباه است.

سپس سیدمحمد معصوم طلبه میانماری جامعة المصطفی العالمیه در جایگاه حاضر شد و با اشاره به اینکه سران کشورهای اسلامی در قبال کشتار مسلمانان میانمار سکوت کرده‌اند اظهار کرد: سازمان کشورهای اسلامی باید هر چه سریع‌تر جلسه برگزار کرده و نماینده خود را به مناطق آوارگان میانماری اعزام کند.

وی تصریح کرد: مدعیان حقوق بشر و مجامع بین‌المللی در قبال کشتار تروریستی در کشورهایی همچون سوریه، عراق، بحرین، پاکستان و میانمار سکوت معناداری کرده‌اند.

در ادامه این همایش حجت‌الاسلام حسینی معاون فرهنگی تربیتی مجتمع عالی امام خمینی (ره) به ایراد سخنرانی پرداخت و با تاکید بر اینکه اگر کسی وجدان داشته باشد باید از کشتار مسلمانان میانمار ابراز انزجار کند تصریح کرد: دنیای غرب و متمدن امروز که ادعای حقوق بشر و حقوق حیوانات را دارد، برای حفظ منافع خود در برابر این جنایات سکوت کرده است.

در پایان این همایش بیانیه انجمن‌های طلاب کشورهای مختلف اسلامی جامعه المصطفی العالمیه به زبان‌های مختلف جهان قرائت شد که کشتار مسلمانان میانمار را محکوم کرده و از دولت این کشور خواستار پایان خشونت‌ها و حفظ رعایت حقوق مسلمانان شده است.

 

خبرگزاری فارس: دولت بنگلادش از چند سازمان ارسال کمک‌های بشردوستانه خواست از ارسال کمک به مسلمانان آواره میانماری که به مرزهای این کشور هجوم آورده اند خودداری کنند.

خبرگزاری فارس: بنگلادش از سازمان‌های بین‌المللی خواست از ارسال کمک به مسلمانان روهینگیا خودداری کنند

به گزارش فارس به نقل از رویترز، بنگلادش از سه آژانس بین‌المللی خواست که از کمک به هزاران مسلمان روهینگیا که از میانمار فرار کرده و به مرزهای بنگلادش هجوم آورده‌اند خودداری کنند.

دولت بنگلادش از آژانس‌های "فرانس مدیسین سانس فرانتیرز"، "سازمان مسلمانان بریتانیا" و "گروه اقدام علیه گرسنگی" خواسته است از ارسال کمک به مسلمانان میانماری آوره در مرزهای جنوب شرقی خودداری کنند.

"جوی نول باری" کمیسیونر منطقه کاکس در جنوب شرق بنگلادش گفت: این دستور از اداره سازمان‌های غیردولتی بنگلادش صادر شده است.

تا کنون هیچ یک از مقامات سازمان‌های فوق‌الذکر در این زمینه اظهار نظر نکرده اند اما درحال حاضر به دلیل هجوم مسلمانان روهینگیا تحت فشار زیادی برای ارسال کمک‌های خود به این منطقه هستند.

براساس این گزارش، خشونت‌های اخیر علیه مسلمانان در ایالت راخین در غرب میانمار منجر به کشته شدن صدها نفر و همچنین آواره شدن هزاران مسلمانان به مرزهای غربی این کشور شده است.

طبق گزارش سازمان عفو بین الملل، نیروهای امنیتی میانمار مسلمانان را مورد تجاوز و هدف شلیک قرار می‌دهند و این موضوع توانایی دولت برای کنترل و مدیریت اختلافات قومی را زیر سوال برده است.

حدود 800 هزار مسلمان روهینگیا در میانمار ساکن هستند که از سوی مجامع حقوق بشری به عنوان اقلیتی که بیشترین رنج و خشونت را متحمل شده معرفی شده است.

مقامات بنگلادشی از آواره بودن هزاران مسلمان در منطقه کاکس خبر دادند و اعلام کرده‌اند که حضور این افراد در این منطقه غیرقانونی است.

این درحالیست که دولت میانمار نیز این مسلمانان را شهروند خود نمی‌داند.

 


به گزارش دیده بان: مه‌لقا فخرآور، خواهر امیرعباس فخرآور و از عناصر سلطنت‌طلب نشست منافقین را در پاریس ساختگی و جعلی عنوان کرد و گفت: آنها نتوانستند کسی را به تجمع بکشانند «در عوض چندهزار لهستانی، افغانی و عرب و رنگین‌پوست را از کشورهای مختلف با ترفند مسافرت مجانی به محل کشانیدند تا سیاهی‌لشکر تهیه کنند.»
 
مه‌لقا فخرآور، خواهر امیرعباس فخرآور و از عناصر سلطنت‌طلب نشست منافقین را در پاریس ساختگی و جعلی عنوان کرد و گفت: آنها نتوانستند کسی را به تجمع بکشانند «در عوض چندهزار لهستانی، افغانی و عرب و رنگین‌پوست را از کشورهای مختلف با ترفند مسافرت مجانی به محل کشانیدند تا سیاهی‌لشکر تهیه کنند.»
 
به گزارش دیده‌بان؛ مه‌لقا فخرآور، یکی از عناصر سلطنت‌طلب در صفحه ‌فیس‌بوکش جعلی بودن نشست منافقین را در ویلپنت پاریس رسوا کرد. وی افراد حاضر در تجمع را غیر ایرانی، افغانی، عرب و لهستانی عنوان کرد و گفت آنها را به بهانه سفر مجانی به پاریس کشانده‌اند.
 
 
 
گفتنی است پیش از این علیرضا نوری‌زاده ضدانقلاب و دیگر عنصر سلطنت‌طلب نیز ساختگی بودن نشست کذایی را رسوا کرده بود و مردم حاضر در آنجا را غیرایرانی و اجیرشده خوانده بود. برای فیلم نوری زاده رجوع کنید به لینک

رتبه دو کنکور ریاضی فیزیک گفت: هدفم خوشحال کردن دل مقام معظم رهبری و ادامه راه شهدای هسته ای کشور است و دشمنان ما بدانند که ترور مغزها پایان پیشرفت علمی کشور نیست.

خبرگزاری فارس: هدفم ادامه راه شهدای هسته‌ای است/ ترور مغزها پایان پیشرفت علمی کشور نیست

مرصاد به نقل از فارس  ، در سال های اخیر شاهد شکوفایی استعدادهای درخشان دانش آموزان مازندرانی در مارتن بزرگ کنکور هستیم که حداقل چند سهمیه برتر تک و دو رقمی کنکور از آن فرزندان ولایتمدار مازندرانی می شود که این آمار را معدود استان ها از خود ارائه می دهند.

بعد از اعلام نتایج کنکور امسال شاهد بودیم که چهار برگزیده کشور نیز مازندرانی بودند و در این بین سینا ملکیان از شهرستان بابل حائز رتبه دوم کنکور در رشته ریاضی فیزیک شد.

سینا ملکیان با بیان اینکه فعالیت درسی دوران دبیرستان خود را در مرکز شهید بهشتی" تیزهوشان" بابل گذراندم، اظهارداشت: بیش از سه سال است که به صورت جدی درس را به امید موفقیت در کنکور شروع کردم تا بتوانم افتخار استان و شهرستان خود باشم.

وی ادامه داد: قبل از عید حدود 50 ساعت در هفته درس می خواندم و بعد از عید به افزایش ساعات درس خواندم روی آوردم و طبق برنامه ریزی مروری به دروس گذشته و تست زدن ها داشتم.

ملکیان موفقیت خود را مدیون خانواده، دبیران و همت والای خود می داند و با بیان اینکه امیدوارم بتوانم با کسب این رتبه ادای دین کرده باشم، تصریح کرد: امیدوارم راه شهیدان هسته ای به ویژه شهید احمدی روشن را ادامه دهم.

رتبه دو کنکور سال 91 در رشته ریاضی و فیزیک به پیشرفت کشور در بخش های مختلف علمی، صنعتی ، پزشکی و نیز هسته ای اشاره کرد و گفت: دشمنان کور دل و قسم خورده کشور و نظام اسلامی نمی توانند پیشرفت کشور ما را ببینند ولی ما برای به خاک مالاندن پوزه این شیطان صفتان دست از درس خواندن، تحقیق و اختراع نمی کشیم.

ملکیان افزود: جوانان کشور با پایبندی به ولایت فقیه نقشه های شوم دشمنان را به خودشان بر می گردانند و دست از مبارزه علمی برنمی دارند.

رتبه دو کنکور ریاضی فیزیک تلاش برای استقلال کشور را وظیفه همه دانست و تصریح کرد: تلاش علمی نخبگان ایرانی برای دست یابی به انرژی صلح آمیز هسته ای پایانی ندارد، قصد ما خوشحال کردن دل مقام معظم رهبری است.

وی خاطر نشان کرد: استکبار بداند ترور مغز ها پایان پیشرفت علمی کشور ما نیست، بلکه شروعی براستی پیروزی دوباره است.

ملکیان ابراز داشت: از مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی می خواهم تا به نخبگان و اندیشمندان بومی توجه بیشتری داشته باشند و برای تقویت بنیه علمی این افراد همت کنند.

وی ضمن قدردانی از زحمات پدر و مادر خود گفت: این قدردانی ها کفایت جبران زحمات پدر و مادر و دبیران را نمی کند امیدوارم سایه پر مهرشان بالای سرمان باشد که خود بزرگترین نعمت است.

امسال سه دانش آموز بابلی حائز رتبه برتر کنکور سال 91 شدند.پنجشنبه 12 مرداد1391 narsis
«این فایل صوتی واقعی بوده و دقیقاً صدای خود من است. در سال 2008 میلادی و پس از پناه بردنم به حزب دمکرات کردستان ایران در خاک عراق، بازجوی ویژه من در وزارت اطلاعات، شماره تلفنم را یافته و با من تماس گرفت.»

مرصاد به نقل از جام نیوز، روز سه شنبه 10 مرداد(July 31) پس از پخش فایلی صوتی با عنوان "گفتگوی محرمانه احمد باطبی با معاون وزارت اطلاعات" رسانه های ضد انقلاب واکنش های مختلفی از خود نشان داده اند.
امیر عباس فخر آور که اخیراً خود را مشاور "میت رامنی" معرفی می نماید، در فیس بوک خود نوشت: «باطبی با زبان خودش در این گفتگو اعتراف کرده است برای بیش از ده سال به اسم زندانی سیاسی برای وزارت اطلاعات خبرچینی می کرده است. به دنبال آن باطبی به همان روش "فرار به جلو" همیشگی خودش، با جو سازی تلاش کرد تا واقعیت را در پس جنجال سازی و سند بازی بپوشاند. مطلبی را بلافاصله و با سرعت هر چه تمام‌تر روی وب سایت رسمی‌اش گذاشت با عنوان "توضیح درباره فایل صوتی گفتگو با بازجو!" که تا حد امکان با دروغ های شاخ‌دارتر بتواند اثر این افتضاح سیاسی را بپوشاند.»

 


فخر آور در این مطلب که سایت بالاترین نیز آن را بازتاب داده است، افزود: «باطبی باید متوجه شده باشد که برای وی پرده ها افتاده است و دیگر با بند بازی و سندسازی و دروغ گویی امکان فرار از محکمه افکار عمومی را ندارد. بهترین گزینه برای وی اینست که برای یک بار در زندگی اش صادق باشد و اعتراف کند به جنایتی که در حق مبارزان راه آزادی مرتکب شده است و تنها در این صورت می تواند امیدوار باشد که از سوی مردم خسته و آزادی خواه ایران بخشیده خواهد شد.»


فخرآور در ادامه با مطرح کردن سوالی در مورد متنی که باطبی در سایت خود برای تبرئه خود منتشر کرده بود نوشت: «با هم یکبار دیگر فایل صوتی را بشنویم و از باطبی می‌خواهم اگر قصد دارد جوابگو باشد، دروغ بزرگتر نگوید و سند سازی هم نکند. در دقیقه 5:48 از این ویدیو، باطبی تاریخ مکالمه را اعلام می‌کند که نوزدهم خرداد 1387 (یعنی 8 ژوئن 2008) میباشد. صدای باطبی در هنگام اعلام تاریخ کاملا واضح و روشن است. در نامه حزب دموکرات کردستان ایران خطاب به دفتر سازمان ملل متحد در اربیل عراق، سندی که باطبی با دست پاچگی روی وب سایتش قرار داده است، تا اتهام همکاری با وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی را ماست مالی کند، تاریخ 23 ماه می 2008 (سوم خرداد 1387) دیده می شود.»


گفتنی است احمد باطبی پس از انتشار فایل صوتی گفتگویش با وزارت اطلاعات ضمن تایید آن در مطلبی اعلام کرد: «این فایل صوتی واقعی بوده و دقیقاً صدای خود من است. در سال 2008 میلادی و پس از پناه بردنم به حزب دمکرات کردستان ایران در خاک عراق ، بازجوی ویژه من در وزارت اطلاعات، شماره تلفنم را یافته و با من تماس گرفت. این تماس به اطلاع حزب دمکرات کردستان ایران رسید . حزب از من خواست که در صورت تماس مجدد صدای مکالمه را ضبط و تلاش کنم هدف و خواست اصلی وزارت اطلاعات را دریابم.


در مکالمه بعدی طبق برنامه عمل شده و فایل ضبط شده آن در اختیار حزب قرار گرفت. مسئولین حزب دموکرات بعد از برسی این گفتگوی تلفنی، نامه ای را به سازمان ملل متحد نوشتند و ضمن هشدار به خطر های موجود از این سازمان خواست تا بلا فاصله من را از عراق خارج کند.»
باطبی برای ادعای خود تصویر نامه حزب دموکرات کردستان را منتشر نموده است که تاریخ این سند با ادعای مطرح شده سازگاری ندارد و باعث مچ گیری فخرآور از وی شده است.     
 

 

   • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
Can better posture make you taller?
جمعه 10 شهریور 1396 01:06 ب.ظ
I’m not that much of a internet reader to be honest but your
sites really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your site
to come back later on. All the best
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر