تبلیغات
پاسخ به فتنه وارداتی - .
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1391  11:54 ق.ظ
توسط: mah

 
خواننده فتنه 88 این بار با حمایت شبکه بی بی سی و انگلیس ، بی شرمانه به شخصیت امامان بزرگوار توهین کرد.

مرصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران ،شاهین نجفی خواننده رپ که از سال 84 تاکنون با شبکه های معاند و بیگانه همکاری دارد در جدیدترین آلبوم خود ،با وقاحت تمام اقدام به توهین به حرم امام رضا (ع) و شخصیت بزرگوار امام هادی (ع) کرده است.

شبکه بی بی سی فارسی نیز با بی شرمی در حمایت از این اقدام زشت برای سایتی که اولین بار این آهنگ را پخش نموده است جایزه ویژه ای در نظر گرفت.

این خواننده مبتذل پس از ممنوع الصدا شدن در ایران به دلیل پخش موسیقی های زیرزمینی و مبتذل به آلمان مهاجرت نمود.


این خواننده در سال 88 ، در آلبوم هایی جداگانه به توهین به ولایت وفقیه و همچنین حمایت از فتنه گران پرداخته است.


 
مجتبی واحدی که سابقه طولانی در انتشار بیانیه و همچنین توهم لیدری فتنه را دارد، اینبار با ارسال پستی بر روی صفحه فیس بوک خود موجبات اعتراض گسترده همفکران خود را فراهم آورد.

در پی انتشار آلبوم یک خواننده معلوم الحال در توهین به اعتقادات و ائمه معصوم شیعیان، جبهه خارج نشین اپوزوسیون یکبار دیگر انشقاق و شکاف های بین خود را با مطلب مجتبی واحدی بر روی صفحه فیس بوک خود نمایان کرد.

مرصاد به نقل از بولتن نیوز مجتبی واحدی که سابقه طولانی در انتشار بیانیه و همچنین توهم لیدری فتنه را دارد، اینبار با ارسال پستی بر روی صفحه فیس بوک خود موجبات اعتراض گسترده همفکران خود را فراهم آورد.

مشاور ارشد کروبی که این روزها خود را در باتلاق شاهین نجفی می بیند و از سویی توهم لیدری جریان فتنه را در سر می پروراند، سعی داشت با به راه اندازی یک کمپین در صفحه فیس بوک خود، آتش به پا خواسته از توهین خواننده رپ جنبش سبز را به نوعی سرد کند اما بر خلاف تصور با پیام های هتاکانه و حاوی توهین از سوی هم مسلکان خود مواجه شد.

واحدی که فکر می کرد با به راه اندازی این کمپین و دور کردن شاهین نجفی از پیکر بی جان جنبش سبز می تواند تا حدی افتضاح این خواننده رپ را جبران کند، اما به ناگاه متوجه شد جایگاه چندان محبوبی در بین معدود حامیان جنبش سبز نیز ندارد.

نکته ای که در پیام های دریافتی در ذیل مطلب واحدی حائز اهمیت است، آن است که بار دیگر بر همگان ثابت شد یکی از شاخه های فعالیت جنبش مرده سبز هدفگیری و تقابل مستقیم با اسلام بوده است. شعارهایی که پیش از این نیز در اغتشاشات سال 1388  بارها و بارها به گوش می رسید حاوی هدفگیری اعتقادات مردم ایران بوده است که بار دیگر در پیام ها و اهانت های حامیان جنبش سبز نمود پیدا کرده است.

گوشه ای از پیام های ذیل مطلب مجتبی واحدی مشاور سابق مهدی کروبی

به دلیل کامنت های حاوی توهین قادر به انتشار سایر کامنت ها نیستیم


گفتنی است مهدی روحانی مشاور رسانه ای، مدیر سابق رادیو زمانه و عضو مخالفان فعال جنگ نیز رضا پهلوی را فرد مناسب برای آینده ایران نمی داند و معتقد است...

مرصاد به نقل از آتی نیوز، خسرو فروهر مجری معروف تلویزیون ایران آریایی که با سخنان خود به جنگ بسیاری از سیاسی نماها نظیر «علیرضا نوری زاده،شهرام همایون،آرام حسامی،محسن کدیور و ...» می رفت امروز در لینکی که از سوی هواداران سلطنت طلب در فیس بوک منتشر شد عامل وزرات اطلاعات معرفی شد.

این خطاب بواسطه درشت گویی خسرو فروهر و رادیکال کردن اندیشه های ربع پهلوی بوده و نویسندگان آن اظهار داشته اند که به هیچ وجه ربع پهلوی به کسی توهین نمی کند و اعتقاد به آزادی دین، فرهنگ و ... دارد!

گویی آنها فراموش کرده‌اند که شاهزاده شان در مقام یک فرد عادی و فاقد قدرت صحبت می کند و گرنه اندیشه و عملکرد هر فرد را باید در مقام و منصب جستجو کرد،به عبارت دیگر اگر اکنون ربع پهلوی اعتقاد و التزام به آزادی دین و ... دارد این از خاطر اندیشه و طرز تفکر او خاص نبوده، بلکه شرایط ایجاب می کند تا او این چنین برای جلب هواداران بیشتر سخن گوید!

گفتنی است مهدی روحانی مشاور رسانه ای، مدیر سابق رادیو زمانه و عضو مخالفان فعال جنگ نیز رضا پهلوی را فرد مناسب برای آینده ایران نمی داند و معتقد است که نظام پادشاهی و اندیشه های شاهانه مدت مدیدی است که تاریخ مصرف آن منقضی شده است!

از سوی دیگر اصلاح طلبان نیز به سرکردگی محسن کدیور و عناصر پشت پرده سایت کلمه نیز به هیچ وجه نمی خواهند که ربع پهلوی وارد میدان سیاسی اپوزسیون شود، این مطلب را می توان از عدم دعوت وی به کنفرانس هتل همپتون جستجو کرد!

 

مسئولیت راه اندازی این روزنامه را " م. ق " فرد پشت پرده نشریات زنجیره ای اصلاحات بر عهده گرفته و قرار شده تا این روزنامه به طور نامحسوس برنامه های کاندیدای احتمالی اصلاح طلبان برای انتخابات آتی ریاست جمهوری را تبیین کند .
محمد خاتمی در تلاش است تا در راستای دور جدید فعالیت های سیاسی خود روزنامه ای جدید را راه اندازی کند .
مرصاد به نقل از صراط ، بعد از اینکه مدیریت پروژه انتخاباتی جریان اصلاحات از سوی شورای راهبردی این جریان به سید محمد خاتمی واگذار شد ، وی در تلاش است تا برای تبیین برنامه های انتخاباتی اصلاح طلبان به طور سفید و با نام های فرعی یک روزنامه جدید را منتشر سازد .
در همین راستا برخی منابع از خریداری امتیاز روزنامه های خاموش خبر می دهند .
بنا بر این گزارش مسئولیت راه اندازی این روزنامه را " م. ق " فرد پشت پرده نشریات زنجیره ای اصلاحات بر عهده گرفته و قرار شده تا این روزنامه به طور نامحسوس برنامه های کاندیدای احتمالی اصلاح طلبان برای انتخابات آتی ریاست جمهوری را تبیین کند .

 لازم به ذکر است بنا بر توافقات صورت گرفته قرار است بسیاری از همکاران آینده این روزنامه از اعضای تحریریه‌ی نشریه‌ی توقیف شده‌ی «ایراندخت» و ماهنامه‌ی «مهر نامه» باشند .
این افراد به نوعی از اعضای حلقه‌ ی تکنوکرات مطبوعاتی «م.ق» به شمار می‌ روند.
اینک باید منتظر ماند و اعطای مجوز وزارت ارشاد به فرد معرفی شده این جریان جهت راه اندازی این رسانه مکتوب را به نظاره نشست.ساکنان پادگان اشرف پس از اعلام خبر پیروزی اولاند به جشن و پایکوبی مشغول شدند./ اردشیر امیرارجمند، مشاور میرحسین موسوی، دو بار برای سخنرانی به کنگره سوسیالیست های فرانسه دعوت شده است.

مرصاد به نقل از جام نیوز، وب سایت شبکه "العربیه" (Alarabiya) سه شنبه 19اردیبهشت(May.08) نوشت: ««این دور از انتخابات فرانسه نگاه های جهانیان را به خود جلب کرد و گویا جوامع در کشورهای مختلف، به نوعی نتایج این انتخابات را مؤثر در سرنوشت خود می دیدند. در این میان، ایرانیان از جمله مردمی بودند که انتخابات فرانسه را به دقت پی گیری کردند. شاید افزایش شمار مهاجران ایرانی به فرانسه به ویژه در سه سال اخیر پس از انتخابات ریاست جمهوری جنجال برانگیز ایران، در این مسأله موثر باشد.»
این وب سایت برای توضیح بیشتر، افزود: «در جریان ناآرامی های پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران، دولت نیکولا سارکوزی رئیس جمهور پیشین فرانسه، با تصویب قانونی راه را برای پناهنده شدن فعالان اصلاح طلب یا به عبارتی "جنبش سبز" به فرانسه باز کرد. پیش از این، عمده پناهندگان ایرانی در فرانسه، وابستگان رژیم شاه سابق این کشور یا اعضاء و هواداران "سازمان مجاهدین خلق" [منافقین] بودند. البته فعالان مستقل و حتی اصلاح طلبان هم در این کشور حضور داشتند اما تا پیش از انتخابات، حضورشان حداقلی بود.»
تارنمای العربیه اضافه کرد: «شماری از اصلاح طلبان در سال های اخیر با سوسیالیست های فرانسه ارتباط خوبی برقرار کرده اند. به طور مثال، "اردشیر امیرارجمند" –مشاور میرحسین موسوی و سخنگوی شورای هماهنگی راه سبز امید- که پس از حصر موسوی و کروبی وظیفه هماهنگی اعتراض ها در ایران را بر عهده گرفته است، دو بار به کنگره سوسیالیست های فرانسه دعوت شده و به ایراد سخنرانی پرداخته است. این رابطه باعث شد شماری از فعالان جنبش سبز که در فرانسه حضور دارند، هوادار سوسیالیست ها در انتخابات شوند و حتی برخی به فعالیت در ستاد "اولاند" مشغول شوند. از آنجا که برخی از اصلاح طلبان تمایلات سوسیالیستی دارند، از این رو هواداری آن ها از اولاند، قابل پیش بینی بود.»
این پایگاه خبری در ادامه از خوشحالی مجاهدین خلق [منافقین] از پیروزی سوسیالیست ها در انتخابات فرانسه خبر داد و نوشت: «اما گروه معترض ایرانی که بیشترین استقبال را از پیروزی فرانسوا اولاند کرده، "سازمان مجاهدین خلق" [منافقین] است.{1} پایه های تفکر این گروه که مشی مسلحانه را در مبارزه با نظام جمهوری اسلامی ایران برگزیده، سوسیالیستی است. "مریم رجوی" از رهبران سازمان مجاهدین خلق [منافقین] در اقدامی خلاف قاعده، پس از پیروزی اولاند در مرحله نخست انتخابات ریاست جمهوری فرانسه و پیش از رسیدن قطعی او به ریاست جمهوری، به او تبریک گفت و برایش آرزوی موفقیت در مرحله دوم کرد.»
در ادامه گزارش العربیه آمده است: ارتباط سازمان مجاهدین خلق [منافقین] با رأس هرم حزب سوسیالیست فرانسه، از پیش آغاز شده است. از سال 2004 فرانسوا اولاند -رئیس جمهور کنونی فرانسه که رهبری حزب سوسیالیست را برعهده داشت- با مریم رجوی دیدار و با سازمان متبوعش اعلام همبستگی کرده بود. شاید این مسأله باعث شد که اعضای سازمان مجاهدین خلق [منافقین] در مناطق مختلف از جمله ساکنان اردوگاه های نظامی در عراق -پادگان اشرف- پس از اعلام خبر پیروزی فرانسوا اولاند به جشن و پایکوبی مشغول شوند. مریم رجوی هم با ارسال پیام تبریکی برای اولاند، انتخاب او را "بهار تغییر در فرانسه" توصیف کرد و در این باره نوشت: «مردم فرانسه با انتخاب شایسته خود، دوران جدیدی را در تاریخ کشورشان آغاز کردند. پیروزی فرانسوا اولاند، پیروزی ارزش های فرانسه، پیروزی حقوق بشر و دموکراسی و احیای فرانسه مهد حقوق بشر است. مردم فرانسه با این انتخاب تاریخی، این درایت را از خود نشان دادند که وفاداری به اصول، اخلاق در سیاست، رد تبعیض و شوینیسم [ناسیونالیسم افراطی] عدالت قبل از هر چیز، چیرگی ارزش های انسانی و تغییر همین الآن را انتخاب کنند.»329/5

 

{1} پیش تر نیز اسنادی مبنی بر ارتباطات ارگانیک مشاور میرحسین موسوی با گروهک تروریستی منافقین منتشر شده بود.

 


مرصاد به نقل از انجمن نجات: قبل از اینکه وارد بحث اصلی شوم لازم می بینم که مقدمتا به یک نکته مهم اشاره کنم و آن هم اینست که تمامی کج روی های سازمان از هنگامی شروع شد که مسعود رجوی بعد از اینکه رهبران سازمان را لو داد و آنان در زندانهای شاه اعدام شدند خودش را بعنوان رهبر این سازمان معرفی و به دیگر اعضای سازمان تحمیل کرد و اوج این کج روی ها هم زمانی بود که رجوی در زمان جنگ ایران و عراق به عراق رفت تا به مزدوری برای صدام دیکتاتور سابق عراق بپردازد و بقول خودش از شکاف جنگ سوء استفاده کند و به حیات خفیف خائنانه اش ادامه دهد .لذا همگان شاهد بودند که در این راستا از هیچ جرم و جنایتی علیه مردم ایران و مردم شریف عراق و حتی مخالفان و ناراضیان داخل تشکیلات مخوف و تار عنکبوتی و استالینی دریغ نکرد. که در این رابطه می توان به کشتن سربازان بی گناه در مرز ایران و عراق در زمان جنگ ایران وعراق تحت عنوان عملیات علیه حکومت ایران اشاره کرد و همچنین به کردکشی و شرکت در سرکوب شیعیان جنوب عراق برای یاری رساندن به صدام در زمان جنگ اول خلیج که صدام وارد کویت شده بود می توان اشاره کرد و اذیت و آزار مخالفان و ناراضیان در سازمان با دایر نمودن زندانها در داخل اشرف که اوج اینها هم در سال 73 بود .آری رجوی به پشتوانه پدر خوانده خودش یعنی صدام در اوج قدرت نمائی بود و برای خودش جولان می داد که سال 67 اعلام آتش بس بین ایران وعراق شد و دیگر رجوی نمی توانست تحت عنوان عملیات به کشتن سربازان بی گناه بپردازد .لذا طبق معمول از شکاف باقی مانده تا زمان اجرای آتش بس استفاده کرد و تحت عملیات سرنگونی همه نیروها را وارد جنگ کرد که حاصل این کار ابلهانه اش کشته و مفقود شدن بیش از هزارن تن از نیروها بود و این امر موجب نارضایتی شدید در سازمان گشت.

آری درچنین شرایطی که سازمان بقول خودش در تنگه ایدئولوژیکی گیر کرده بود رجوی برای بقای خودش و اندیشه فرقه گرایانه اش به سرکوب شدید مخالفان و ناراضیان دست زد و در این راستا بود که خیمه شب بازی انقلاب ایدئولوژیکی را علم کرد و دلیل موفق نشدن در عملیات و شکست فضاحت بارش را به گردن نیروها انداخت و گفت چون متاهل بودید نتوانستید موفق شوید لذا باید همه انقلاب کنید و همه را وادار به طلاق اجباری کرد و اینطوری به خیال ابلهانه خودش توانست به بقای خودش بپردازد ولی به باور من که یکی از قربانیان این فرقه بودم که به مدت بیست سال از بهترین دوران عمرم یعنی جوانی ام را در این تشکیلات مخوف تلف کردم رجوی با راه اندازی این خیمه شب بازی تحت عنوان انقلاب ایدئولوژیک سرنگونی خودش و اندیشه پوشالی فرقه گرایانه اش را کلیک زد . لذا ما شاهد هستیم که بعد از سال 68 که این خیمه شب بازی را راه انداخت علی رغم اینکه روز بروز فشار بر نیروها را در مناسبات بیشتر و بیشتر کرد و علی رغم اینکه همواره رجوی به دروغ اعلام می کرد سازمان به سبب این به اصطلاح انقلاب مریم در اوج قله هست سازمان در سراشیب سقوط و نابودی قرار گرفته بود و رجوی داشت با سیلی صورت خودش را سرخ نگه می داشت .لذا این واقعیت موقعی بارز گشت که صدام سقوط کرد و رجوی تکیه گاه اصلی اش را از دست داد .بله رجوی همواره با شیادی خاص خودش در نشستها می گفت من نه خاک دارم نه پول دارم و نه وابسته هستم و تنها تکیه به این به اصطلاح انقلاب مریم دارم وبا همین حربه هم همه را سرکوب می کرد . اما دیدیم که چطوری بعد از سقوط صدام و از دست دادن تکیه گاه اصلی این تکیه گاه دروغین و پوشالی انقلاب مریم هم فرو ریخت و باز دیدیم که سقوط و نابودی رجوی و اندیشه پوشالی اش به سمت ته دره شیب تند تری گرفت . بله ابتدا سازمان مجبور شد سلاح را که وسیله ادامه خشونت گرائی اش بود ترک کند و حال هم علی رغم همه سنگ اندازی ها و مانع تراشی ها و بهانه جوئی های رجوی ها و سران فرقه مجبور شد ترک خاک کند و به کمپ ترانزیت برود و بدینوسیله آخرین میخ تابوت این به اصطلاح انقلاب مریم هم زده شد.

در اینجا روی سخنم با مسعود و مریم رجوی هست که شما که این همه سنگ این انقلاب را به سینه می زدید و مدعی بودید که حتی همه زنان و مردان جهان را تحت تاثیر این خیمه شب بازی قرار داده اید و همواره می گفتید که بزرگترین سرمایه تان اینست و همه ناراضیان را سرکوب می کردید و کسی جرات مخالفت با این به اصطلاح انقلاب مریم را نداشت و همه اش مریم خانم می گفت انقلاب انسان را زیبا می کند . پس چی شد که این انقلاب نه تنها کسی را زیبا نکرد و نه تنها در این لحظه نابودی بدردتان نخورد بلکه بیشتر چهره کریه شما را نمایان کرد و دروغهای شما را آشکار نمود که آن را به دروغ تکیه گاه می دونستید که معلوم شد دروغی بیش نیست و تکیه اصلی شما به صدام بود که با سقوطش شما هم چنان با سرعت وصف ناپذیری به ورطه نابودی افتادید که حتی دیگر این ارباب جدید تان یعنی آمریکا هم نتوانست کمکی به شما بکند .راستی پس چرا این انقلاب اگر درست و واقعی بود به کمک شما نیامد و جلوی نابودی تان را نگرفت.

البته بسیار واضح و روشن هست که این به اصطلاح دکان انقلاب چیزی جز یک دکان دو نبش نبود که یک نبشش لاپوشانی روابط شما با صدام بود و نبش دیگرش هم سرکوب مخالفان و ناراضیان در این مناسبات بود.

لذا اکنون بعد از نزدیک به ربع قرن همگان دیدند که این به اصطلاح انقلاب مریم نه تنها تکیه گاه نبوده بلکه خودش عامل نابودی این فرقه گشته و این نابودی را شتاب بیشتری بخشیده و می رود که با تخلیه کامل قلعه اشرف پایانش را جشن بگیریم.

به امید آنروز و به امید آزادی همه اسیران گرفتار در قلعه اشرف


 
گروهی از اعضای گروهک تروریستی منافقین (مجاهدین خلق) که اکنون به شمال بغداد انتقال یافته‌اند، مایملک خود را به معرض فروش و مزایده قرار داده‌اند.

مرصاد به نقل از تابناک: بیشتر اموال منافقین توسط بازرگانان عراق خریداری می‌شود زیرا آنان هستند که اجازه انتقال این لوازم را به خارج از اردوگاه اشرف دارند.

در همین حال هفته گذشته در خبری تحت عنوان «کشف اموال مسروقه در اردوگاه منافقین در عراق» اعلام شد که با آغاز تخلیه اردوگاه «اشرف» از اعضای گروهک منافقین و انتقال آن‌ها به مکان جدید، بازرسی‌های انجام شده از این اردوگاه به کشف تعداد بسیاری خودروی مسروقه و مبالغ چشمگیری پول نقد در آن منجر شده است.

 «عدی الخدران» قائم مقام شهر «الخالص» در استان «دیالی» عراق که اردوگاه اشرف در آن است، طی اظهاراتی فاش کرده بود که بیش از ۳۰ خودروی مسروقه در این اردوگاه هست. درباره چگونگی و زمان دقیق به سرقت رفتن این خودرو‌ها، اطلاعاتی نداریم؛ اما بررسی‌های انجام شده، نشان می‌دهد که سی خودروی مسروقه و بی‌پلاک در اردوگاه اشرف وجود دارد.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
easterstutesman.hatenablog.com
جمعه 29 اردیبهشت 1396 09:05 ب.ظ
Thanks on your marvelous posting! I really enjoyed reading it, you're a great author.

I will be sure to bookmark your blog and may come
back someday. I want to encourage you to continue your great job, have a
nice day!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر